Tłumacz przysięgły języka ukraińskiego

Стаття це не лише сам текст

Крім самого тексту статті потрібно додати ще кілька елементів:

1. Заголовок слід подати у таких значках: '''Львів'''  — [[місто]] обласного підпорядкування в ... - потрійні лапочки ''' (як лапочки але без клавіші шіфт три рази).  — це спація та тире, а далі вже зміст статті.

2. В кінці статті слід подати посилання на такі самі статті в інших мовах. Подається їх у такій формі: подвійні квадратні дужки, скорочення назви мови, двокрапка, назва статті в даній мові, подвійні квадратні дужки.

    [[pl:nazwa artykułu]]

Підказка: Коли перекладається з польської можна подати посилання тільки на польську статтю, а інші скопіювати з польської - тобто потиснути кнопку редагування польської статті і скопіювати з кінця статті посилання на інші мови та вклеїти їх в українську, творену статтю.

3. Перед посиланнями на інші мови бажано вказати категорію чи категорії статті. Подається це у формі: подвійні квадратні дужки, Категорія:, Дана категорія,подвійні квадратні дужки.

   [[Категорія:назва категорії]]

 

Підказка: Можна провірити до яких категорій належать подібні терміни. Не треба буде тоді шукати чи видумувати. Інколи можна створити нову категорію - коли таку впишемо то внизу також буде вона записана червоним кольором.

 4. Над едиційним полем є панель з приладами як в ворді - вистачить позначити текст і потиснути кнопку Б чи І для потовщення чи похилення шрифту.

5. Перед тим як запишеться нову статтю (Зберегти статтю) вартує потиснути Попередній перегляд - щоб без запису подивитись як вона виглядатиме.

6. Добре є в статті помістити посилання до інших статей - зокрема таких, що вже існують. Такі терміни слід поміщати поміж подвійними квадратними дужками.
Коли слово відмінюється треба записати складніше: 

Приклад: У Ольштині пливе ріка [[Лина]]
                Ольштин розташований на [[Лина|Лині]]
               
В Ольштині засновано ансамбль [[Harlem (музичний ансамбль)|Harlem]]

У статті буде видно тільки це, що є після  знаку |

Підказка: Багато можна навчитись підглядаючи як створені вже існуючі статті.

*** *** *** *** *** *** *** *** *** *** ***

Тут посилання на складніші елементи використовувані у творенні статей: